הסרת משקפיים בלייזר מחירים

הביקוש לניתוחי הסרת משקפיים בשנים האחרונות תפס תאוצה, ומרפאות רבות בארץ מציעות לבצע את הניתוח. בשל המגוון הרב של מרפאות, מכונים ורופאים המבצעים ניתוחי הסרת משקפיים, התחרות בענף זה הולכת ומתחזקת ולכך יש השפעה גם על מחירי הסרת משקפיים בלייזר. נוסף לכך, התחרות מביאה לשיפור השירות הניתן למנותח, שיפור הטכנולוגיות והמכשירים וכך גם שיפור תוצאות הניתוח. למרות כל זאת, מחירי הסרת משקפיים נותרו עדיין גבוהים יחסית, ונחשבים כהוצאה משמעותית למרבית המנותחים.

המחשה למחירי משקפיים

טווח מחירי הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח לייזר בעיניים נועד לתקן ליקויי ראייה שונים ומתבצע באמצעות מכשיר לייזר. קרן הלייזר מעצבת את קרנית העין בכדי לשפר את קליטת האור וכך לתן את בעיות הראייה מהם סובל המנותח. ההצלחה של ניתוח זה תלויה בניסיון המנתח ובוותק שלו, מקצועיותו ובמכשור הטכנולוגיה של הסרת משקפיים בלייזר שבו הוא הוא שימוש. גורמים אלה הם המשפיעים גם על מחירי הסרת משקפיים בלייזר. טווח מחירי הסרת משקפיים משתנה ממנתח למנתח ונע בד"כ בין 5,000 ל-12,000 ₪. כמובן שניתן למצוא מנתחים שייבצעו את הניתוח במחירים נמוכים יותר, אך לא מומלץ להתפתות לכך ולסכן את הצלחת הניתוח בשל מנתח שאינו מקצועי מספיק או שאינו עושה שימוש בטכנולוגיה חדישה ומקצועית. במרפאות היוקרתיות, המעסיקות רופאים מיומנים במיוחד ובעלות ציוד טכנולוגי חדיש במיוחד ניתן אף למצוא מחירי הסרת משקפיים בלייזר גבוהים מכך. כדאי גם לברר מול קופת החולים שלכם האם קיים הסכם מסוים עם מרפאה כלשהיא שיכול להעניק לכם הנחה מסוימת על הניתוח.

עין

כאמור, הגורם המרכזי המשפיע על מחירי הסרת משקפיים בלייזר הינו הניסיון והאיכות של הרופא המנתח. רופאים אשר צברו וותק של מאות שעות בתחום, הם בעלי ביקוש רב יותר ולכן מחירי הסרת משקפיים אותם הם דורשים, גבוהים יותר. מרבית המטופלים אינם מעוניינים לעבור את הניתוח תחת ידיו של רופא מתחיל שאינו מנוסה בתחום ויעדיפו לשלם על הסרת משקפיים בלייזר מחירים גבוהים יותר. מומלץ לבדוק ולברר על המנתחת שעתיד לנתח אתכם באמצעות חברים או קרובי משפחה שנותחו על ידיו, באמצעות חיפוש באינטרנט או באמצעות המלצות שנכתבו עבור הרופא ושהרופא יכול להציג לכם.

אל תתפתו להצעות זולות

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא ניתן לכל דבר, ולכן בבחירת המנתח יש לשים דגש על מגוון הגורמים ולא רק על המחיר. אין להתפתות למרפאות המציעות מחירי הסרת משקפיים בלייזר הנמוכים מהמחירים בשוק. הניתוח טומן בחובו מספר סיכונים ולכן תרצו להיות בטוחים שהמנתח המבצע אותו הוא בעל הניסיון והמקצועיות הנדרשים. לא פעם מחירי הסרת משקפיים נמוכים מעידים על צוות רפואי שאינו מיומן או על ציוד טכנולוגי מיושן. כדאי מאוד ללכת על בטוח ולבחור מנתח ומרפאה, שגם אם המחיר אותו מציעים גבוה במקצת, יגרמו לניתוח לעבור בהצלחה. כמו כן, ניתן לבחור בניתוח הנעשה באמצעות שיטות להסרת משקפיים המציעות מחירי הסרת משקפיים בלייזר נמוכים יותר. כך למשל שיטת נוירוויז'ן, שהינה זולה יותר ואף בטוחה יותר.

משקפיים של כסף

האם מחירי הסרת משקפיים שהוצעו לכם משתלמים?

דרך טובה לבחון האם המחיר שהוצע לכם הוא כדאי ומשלם היא באמצעות האינטרנט. בפורומים שונים בתחום ניתן להשוות בין הצעות מחיר מגוונות וכך לקבל רושם על מחירי הסרת משקפיים בלייזר. כמו בכל תחום אחר, גם בתחום זה, יש לבחון ולבקר במספר רחב עד כמה שניתן של מרפאות ומכונים על מנת למצוא את המרפאה שמציעה את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. חשוב לבחון כל הצעה שתקבלו על פי שלל הגורמים ולא אך ורק על פי הצעת המחיר.

סגור לתגובות.