האלגרטו 400

אז אתם סובלים מליקויי ראייה והחלטתם לעבור ניתוח הסרת משקפיים על מנת להיפטר מהמשקפיים לצמיתות? בוודאי נתקלתם במכשירים ושיטות רבות אבל מכשיר ייחודי בשם אלגרטו 400 בהחלט מספק רמה אחרת בתחום ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר. במאמר זה פירטנו עבורכם את היתרונות והתכונות היחודיות של האלגרטו 400.

מהירות

האלגרטו 400 נחשב למכשיר המהיר ביותר לביצוע ניתוח לייזר בעיניים. האלגרטו 400 מסוגל לבצע 400 שיגורים של קרני לייזר בשנייה אחת, מה שמאפשר למשל טיפול של 4 שניות בלבד לתיקון הראייה. המשמעות של מהירות זו היא רמת הבטיחות הגבוהה והפחתת חוסר הנוחות למטופל.

דיוק

האלגרטו 400 מציע דיוק ברמה יוצאת דופן. באמצעות קרני הלייזר המותאמים לשטח העין, קרום העין יהיה חלק לאחר הניתוח, לעומת בשימוש במכשירים ישנים יותר בהם קרום העין מוסר בצורה שטוחה שמשאירה קצוות. דיוק זה יתרום משמעותית לאיכות וחדשות הראייה לטווח הארוך.

טכנולוגיית אופטימיזציה

ניתוח המתבצע באמצעות האלגרטו 400 מספק רמה גבוהה במיוחד בכל מה שנוגע לדיוק, בטיחות ומהירות. הטכנולוגיה החדישה בה נעשה שימוש במכשיר האלגרטו 400 יוצרת שטח אופטי גדול ורחב יותר. האלגרטו 400 יכול לטפל באזור גדול יותר וכך שיטה זו תורמת להפחתת השבירה הלא תקינה של קרני האור. הטכנולוגיה בה נעשה שימוש במכשיר האלגרטו 400 מפחיתה הילה סביב מקורות אור חזקים בלילה ומשפרת את איכות וחדות הראייה.

מערכת מעקב אחר העין

בכדי שמכשיר האלגרטו 400 יוכל לטפל במהירות גבוהה של תזוזת העין (כתוצאה מהפעילות המהירה של קרן הלייזר), למכשיר קיימת מערכת ייחודית העוקבת אחר כל תנועה של העין בכל רגע נתון וקרן הלייזר מווסתת למיקום המדויק של העין. המערכת מבצעת בדיקה לפני כל שיגור כדי לוודא שהעין לא זזה ממקומה. במקרה שאכן העין זזה ממקומה, פעולת הלייזר תיפסק. מערכת זו תורמת לבטיחות הטיפול ומספקת טיפול אופטימלי בעיין.

רפוי קרנית העין

בנוסף לכלל היתרונות והתכונות היחודיות של האלגרטו 400 שתוארו, האלגרטו 400 מספק גם נתונים על שטח הקרנית. באמצעות מערכת זו ניתן לאבחן מחלות קרנית מתקדמות.

סגור לתגובות.