נאטורפיל

כמו רשתות אחרות בתחום הטיפולים האסתטיים, גם נאטורפיל מציעה הסרת משקפיים בלייזר. מדובר בניתוח קצר, מאושר ע"י ה- FDA ואפקטיבי מאוד – כמה דקות, והופ המשקפיים אינם והראייה תקינה לחלוטין.

הסרת משקפיים בלייזר עבור קוצר ראייה

ליקוי הראייה ה"פופולארי" ביותר הוא קוצר ראייה (מיופיה – Myopia) – ליקוי שמונע מהאדם לראות בצורה ברורה עצמים רחוקים ממנו. בארצות הברית, למשל, כל אדם רביעי בקרב האוכלוסייה המבוגרת סובל מקוצר ראייה, וישנן מדינות בהן אחוז הסובלים מבין המבוגרים אף מטפס לעבר החמישים (כך למשל בסינגפור וביפן) – כך שניתן להבין את הפופולאריות הרבה של ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר. המידה למדידת חומרת קוצר הראייה היא דיופטר, שידוע גם כמספר של המשקפיים. מספר של 6 ומעלה כבר נחשב חמור במיוחד.

הסרת משקפיים בלייזר עבור קוצר ראייה ברשת נאטורפיל מתבצעת באחת משתי שיטות – LASIK ו- IntraLASIK. השיטה השנייה מתאימה לאנשים שהקרנית שלהם דקה או שהאישונים שלהם רחבים, ואילו השיטה הראשונה מתאימה למרבית בני האדם (ברשת נאטורפיל, כמו בכל מקום המכבד עצמו, עוד בטרם הכניסה לניתוח הסרת משקפיים מתבצעות בדיקות התאמה קפדניות על-מנת לוודא שהאדם אכן ייצא נשכר מהסרת משקפיים בלייזר ושאין בכך סכנה עבורו).

הסרת משקפיים בלייזר עבור רוחק ראייה

רוחק ראייה (היפראופיה – Hyperopia) הוא מצב הפוך לקוצר ראייה: אם אדם שסובל מקוצר ראייה רואה היטב עצמים קרובים אך עצמים רחוקים נראים לו מטושטשים, הרי שמי שלקה ברוחק ראייה יראה היטב את העצמים הרחוקים ודווקא אלה הקרובים ייראו מטושטשים.

הגורמים לרוחק ראייה – שכמובן מצריך או משקפיים או עדשות מגע, או ניתוח הסרת משקפיים בלייזר – הם גלגל עין קצר או קרנית שאינה קמורה, ובדרך כלל מדובר בליקוי שהאדם נולד איתו.

שתי השיטות להסרת משקפיים בהן מטפלת רשת נאטורפיל במקרה של קוצר ראייה – ה- LASIK וה- IntraLASIK – הן השיטות להסרת משקפיים בלייזר גם במקרים של רוחק ראייה.

חשוב לדעת כי אחרי ניתוח בשיטת IntraLASIK מצריך זמן התאוששות קצר יותר, ובכלל החזרה לשגרה מהירה יותר וקלה יותר.

הסרת משקפיים בלייזר במקרה של בעיות צילינדר

סוג אחר של בעיות ראייה המצריך משקפיים, או כמובן הסרת משקפיים בלייזר, הוא בעיות צילינדר (אסטיגמציה). במקרה שכזה, שנגרם בשל קמירות לא שווה של הקרנית ושל העדשה, יתקשה האדם לראות בבירור הן עצמים רחוקים והן עצמים קרובים (בגלל שהמוקד לא נמצא באותה נקודה אלא בשתי נקודות שונות דבר היוצר תמונה מעוותת).

גם עבור בעיות צילינדר מציעה רשת נאטורפיל פיתרון אפקטיבי בדמות הסרת משקפיים בלייזר בשיטות LASIK ו- IntraLASIK. ההבדל העיקרי בין שתי השיטות הוא שבשיטת ה- LASIK מבצעים חיתוך של הקרנית (ובשל כך היא אינה מיועדת לבעלי קרנית דקה), מסירים ממנה רקמות ומייד אחר כך הקרנית מתאחה מחדש כשכל התהליך כולו אורך דקות בודדות. הסרת משקפיים בלייזר בשיטת ה- IntraLASIK לא כוללת חיתוך של הקרנית אלא שיוף שלה (באמצעות מכשיר לייזר מתקדם) ושינוי הקמירות שלה כך שבעיית הראייה תיפתר.

הסרת משקפיים בלייזר ברשת נאטורפיל – איפה וכמה?

סניפי נאטורפיל פרוסים מנצרת עילית שבצפון ועד באר שבע בדרום, ובסך הכל יש לרשת הוותיקה 17 סניפים. מי שבוחר לבצע הסרת משקפיים בלייזר ברשת נאטורפיל עובר את הניתוח עצמו במסגרת "אסותא אופטיק".

המחירים של הסרת משקפיים בלייזר משתנים כמובן בין רשת טיפולי אסתטיקה אחת לשנייה – עמידה על המקח עשויה להוביל למחיר זול יותר או לתנאי תשלום נוחים יותר (אבל כמובן שלא להתפשר על איכות הרופא או מכשיר הלייזר!)

סגור לתגובות.