אמריקן לייזר

בדיקת עינייםהסרת משקפיים בלייזר היא משאלת לב של רבים ממרכיבי המשקפיים – ברשת אמריקן לייזר ניתן לממש את החלום, בעזרת טכנולוגיה חדישה, רופאים מיומנים ותשומת לב אישית.

כמובן שלא כל מי שמרכיב משקפיים מעוניין בניתוח לייזר בעיניים: ישנם רבים שחיים בשלום עם המשקפיים ואף מחבבים אותם. בכלל, עושה רושם שהימים בהם במרכיבי משקפיים הוטחו עלבונות כמו "אבו ארבע" או "משקפופר" כבר חלפון מן העולם, ושלמשקפיים יש לא רק תדמית אינטליגנטית אלא אף אלגנטית (במיוחד בזכות דגמים מסוגננים של מיטב המעצבים) – ובכל זאת יש כאלה החשים אי נוחות עם משקפיים ועבורם ניתוח הסרת משקפיים בלייזר היא פתרון אפקטיבי.

הסרת משקפיים בלייזר – כל האפשרויות

אמריקן לייזר מציעה שתי שיטות להסרת משקפיים באמצעות הלייזר: Custom LASIK ו- Custom ASA.

בשיטת ה- Custom ASA ההליך הרפואי לא כולל חיתוך קרנית והוא מתבצע למעשה ללא מגע ידי אדם. בשיטת ה- Custom LASIK, לעומת זאת, ההליך הרפואי כולל חיתוך קרנית.

הסרת משקפיים בשיטת LASIKהסרת משקפיים בלייזר בשיטת ASA (ראשי תיבות של Advanced Surface Ablation) מתבצע תיקון הראייה בחלקה החיצוני של קרנית העין כך שאין צורך לחתוך אותה (ולמעשה אין שום אלמנט כירורגי בתהליך). בשיטה זו אין כלל סיכון שהקרנית תיחתך בצורה לא נכונה, וכן אין סיכון ללקות בעיוותי ראייה (אברציות). גם הסיכוי להיווצרות יובש בעיניים (בגלל חיתוך שכבת העצבים האחראית על ייצור דמעות) הוא נמוך משמעותית ביחס להסרת משקפיים בלייזר בשיטת LASIK.

הסרת משקפיים בלייזר בשיטת ASA מומלצת במיוחד לבעלי קרנית דקה מלכתחילה, ובכל מקרה הקרנית נותרת עבה גם לאחר הניתוח ולפיכך שומרת על עמידות גבוהה לזיהומים, חבלות חיצוניות ומחלות עיניים. החיסרון העיקרי של שיטה זו הוא זמן התאוששות ארוך יותר (מספר ימים) ואי נוחות בלתי מבוטלת במהלך פרק זמן זה.

בשיטת ה- LASIK הניתוח מהיר מאוד, פשוט מאוד, מדויק מאוד וזמן ההחלמה קצר במיוחד. הסרת משקפיים בלייזר בשיטה זו מבוססת על שיוף הקרנית באמצעות קרן לייזר בטכניקת ה- wave front. יתרונות שיטה זו: סיכוי גבוה יותר לראייה של שש-שש, סיכוי נמוך יותר להפרעות בראיית הלילה וכן סיכוי נמוך יותר לאבד את הרגישות לניגודיות (פרמטר חשוב בראייה).

בכל אחת משתי השיטות, ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ברשת אמריקן לייזר עושה שימוש במכשיר לייזר מתקדם במיוחד שאושר לשימוש על ידי הרשויות.

האם הסרת משקפיים בלייזר בטוחה?

הניתוחים השונים להסרת משקפיים בלייזר נחשבים בטוחים כמעט לחלוטין. הניתוחים מתבצעים בהרדמה, ולא כרוך בהם כאב, אם כי כמו בכל ניתוח ישנם גם סיכונים בהסרת משקפיים בלייזר. סיכון אחד, נדיר מאוד, הוא היחלשות של הקרנית לאחר הניתוח, ובמקרים אחרים (כאחוז אחד מתוך המטופלים) יש צורך בניתוח חוזר. באמריקן לייזר מתגאים באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, בפרט הודות לבדיקות ההתאמה הקפדניות בטרם הכניסה לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, ובחירת ההליך המתאים ביותר לכל מקרה ספציפי. בנוסף, כ- 30 אחוז מהפונים להסרת משקפיים בלייזר מסורבים (עקב אי התאמה לתהליך), דבר שמפחית עוד יותר את הסיכון.

הסרת משקפיים בלייזר – החלום בהישג ידכם ובקרבת ביתכם

עיןרשת אמריקן לייזר מפעילה 11 סניפים ברחבי הארץ: בצפון תמצאו סניפים של אמריקן לייזר המציעים הסרת משקפיים בלייזר בטבריה, בקריות (בקריון) ובחיפה (בסמוך לאצטדיון קרית אליעזר ולתחנת הרכבת בת גלים); בדרום ניתן לעבור הסרת משקפיים בלייזר בבאר שבע (בקניון קריית הממשלה) ובאשדוד; בירושלים ממתין לכם סניף של אמריקן לייזר במרכז מאיר שבקרית וולפסון, ובמרכז ישנם סניפים בפתח תקווה, תל אביב (בדיזינגוף סנטר), רעננה, נתניה וראשון לציון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *